Yaşam Koçu Dersleri | Tarot Falı Bak

Yaşam Koçu Dersleri

twitle paylaş beğen li pinle öner

Sorun

Babanız bugün olduğu kadar iyi ve akıllı bir pşt olmadan önceki gençliğinize ait hikâyeler anlatarak, arkadaşlarınızın (özellikle bayan arkadaşlarınızın) önünde sizi utandırıyor. O mahalle karısı gibi durmadan konuşan ağzını susturmak için ona karşı kullanacağınız bir şeylere ihtiyacınız var. Anneniz şehir dışında ve siz de babanızı dışarıda yemeğe götürüyorsunuz. Hesabı siz çekeceksiniz. Yemekleri harika olan ve gerçekten “El üstünde tutulacağınız” kalitede hizmet veren, sakin küçük bir yer biliyorsunuz.

Orası bir striptiz kulübüdür. Karşı koymayacaktır. Jimmy Carter’a oy verdiği günlerden beri yüzünü bir çift memeye gömmemiştir. İyi vakit geçirdiğinden (onun adına) ve hepsinin kaydedildiğinden (sizin adınıza) emin olmalısınız.

ADIM 1 BİRAZ RESİM ÇEKİN.

Babanızın bir striptizciyle birlikte poz verme şansı düşüktür, bu yüzden sinsice davranın ve her hareketini cep telefonunuzla yakalayın, gizli çekim yapın. Adamım, şu yüzündeki ifadeye bak. Kızlarla! Kızlarla! Kızlarla! Bir kere dans ettikten sonra yaklaşık 10 yıl gençleşti. Bu harika bir yılbaşı kartı olabilir.

ADIM 2 ONA KUCAK DANSI ISMARLAYIN.

Babanız striptiz kulübünün kurallarını bilmeyecektir ve muhtemelen kendisine bir kucak dansı da satın almayacaktır, bu yüzden elinizi cebinize atıp, ona bunu yaşatmalısınız. Önce en iyi kızın hangisi olduğu hakkındaki fikrini öğrenin, ardından o kızın birkaç şarkı boyunca sahnedeki direğe yapışıp dans etmesini sağlayın. Yine resimlerini çekmeye başlayın!

ADIM 3 AŞKA GELMESİNİ SAĞLAYIN.

Babanız damarlarında biraz alkol dolaşmaya başlayınca, azgın ihtiyar tekenin biri haline gelir. İçki akışının devam etmesini sağlayıp, babanızın prostatının en son pazartesi yaptığı alıştırmadan bile daha fazla gevşeyip rahatlamasını sağlayın. Artık dans etmeleri için kendisi para ödemeye başlayacak, kızı kendisi seçecek ve birkaç dans için kalkıp kendisini sahneye atacaktır. Şampanya Odası’nın ne işe yaradığını öğrenmek isteyecektir. Çok güzel değil mi?

ADIM 4 ONA NE KADAR GÜZEL VAKİT GEÇİRDİĞİNİ GÖSTERİN (ARDINDAN ANNENİZE GÖSTERMEKLE TEHDİT EDİN)

Şimdi ertesi sabah. Babanızın kafası hâlâ dumanlı ve gece olan olaylara ilişkin parçaları bir araya getirmek için yardıma ihtiyacı var. Neyse ki her şeyi arkadaşlarına ve hatta isterse annenize bile göstersin diye bir iftihar vesikası olarak kaydedip bastırdınız. Ah, bunu demek istemediniz değil mi? Evet, pekâlâ, dudaklarım mühürlü. Bütün bunlar size sadece birkaç yüz dolara, en sevdiği Micky Mantle beysbol kartına ve yeni çim biçme makinesine mal oldu. Ama annenizi bir erkek striptiz kulübüne götürdüğünüzde ne kadar eğlendiğini bir bilseydi…

DANGALAKLIK ETMEYİN

Kaliteli bir iş olmasını sağlayın. İhtiyar adamı ameliyat izleri yapma göğüslerinden büyük olan piliçlerin olduğu bir striptiz kulübüne götürmeyin. Unutmayın, o sizin babanız.

Her erkeğin bir zulası vardır; porno dergiler, içki ve hatta kendisi için özel biriktirilmiş birkaç yüz dolar. Bir adamın evi kalesidir ve bazen zor bir günü atlatmak için o kalede bir şeyler bulundurursunuz.

Bir önceki yazımız olan Popüler Olma Taktikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın