Tarot Falı “7 Kartlı Geniş Yorum” | Tarot Falı Bak

Tarot Falı “7 Kartlı Geniş Yorum”

Fal Niyetinizi En Alttaki Yorum Alanından Yazıp Sonra Falınıza Bakınız

twitle paylaş beğen li pinle öner

Günün Tarot Falı Kartı

Biz burdayız, tarot falı için gerçek ilerleme yapmak için ısrarlı ve hazırız. Uşak kartı, faydalı amaçlar edinirken; kullandığımız temelin, bizim üstün değerlerimiz olması gerektiğini söylüyor. Bu kartın konusu, kendi Özel anlayışımızı, geliştirmeye başlamamızdır.

RiderWait’in tarot genç uşağı, harekete geçmeğe hazır durumdadır. Ya ratıcıbir şekildekullanılan bilimin simgelendiği, açık gri bulutların ışığının yardımıyla, hırs ve enerjiyi simgeleyen kırmızı ayakkabı, onu yüksek yerlere götürebiliyor. Gerçeği simgeleyen mavi gökyüzündeki, uzakta görünen kuşlar, denenmek üzere yeni fikirleri, temsil ediyor.
Robin Wood’un kartında ise dinamik genç kız, koşarak çimenleri , sıyırıp geçiyor. Uzun saçı, yeni oluşan fikirleri ve yaratıcılığı simgeleyen beyaz tüylç (davanın ve havanın sembolü) ve ayrıca beyinsel ak tivite ile teşvik etmeyi sembolize eden sarı kurdeleyle süslendi. Onlar uşağm, kendi antrenmanında henüz olgunluğa erişmediğini gösteriyor, aksi halde onlar, başının etrafında, çelenk şeklinde olurlardı.

Işıklı ve enerji dolu yerde, güneş ışığı altında parlayan kılıcı, niyetin iffetini saçıyor. İdealizmi ve eğilimi temsil eden, mavi tunik ve çizme giymesi, dünyayı keşfettiğine dair hesapsız mutluluk getirdiğini simgeler. Tuniğin kenarındaki ve kollarındaki bulutlarla kuşlar, O’nun gökyüzünde hangi yolda olduğunu gösteriyor, ayrıca onun gelişmesinin serbestliğine işaret ediyor. Çizmenin, kanat şeklinde olması, olabilecek gelişmeyi temsil eder ve bu gelişme, ilerde Kılıçların Şövalyesinde göreceğimiz, gelişen kanatlı atla tamamlanıyor. Uçan kemerinden sarkan teleskopu, uzun menzilli görüntüleri ve bundan sonra kendisine sırdaş olacak gizemleri, anlama yeteneğini gösteriyor.
Uşak, her iki elle kılıç tutuyor. Böylece bize, kendi bakış açımızın tümünü kullanarak, durumumuza yaklaşmamız gerektiğini ve hem sağ, hem de sol beyinsel düşünce gücümüzü kullanmamız gerektiğini gösteriyor. İyi niyetimizi ve enerjimizi, engellememiz için bir neden yoktur. Yeni anlayışın, mantıkla birleşme zamanı geldi.

Uşak, “Kılıçların gelişmesinin” ilk 10 basamağını da kapsayan, öğreten tecrübelerden ve denemelerden geçmiş ve şimdi harekete geçmeye hazır. Kart çekildiğinde, faydalı bir “kılıç işini” tamamladığımızı anladığımız için rahat nefes alabiliriz. 10 basamaklı, denemeden geçtik. Canlı ışık, yeni tecrübenin davranış biçimini ve enerjinin şafağını
getirir. Burda yeni adımı keşfetme fırsatı, bizim elimizdedir.

Biliyoruz ki gerektiğinde, yeni bilgiler almak için durabiliyoruz. Çünkü hevesimiz, bizi yeni atılacak adımları atmaya zorlayacak. Deli keşfetmeye çıktığında, O’nun bazı hissettiklerini aynen yaşayabileceğimize rağmen, şu anda bizim silahımız, tecrübeden gelen akıllılıktır.

Kılıçların Uşağı’nı Durum için çekmek, aşağıdakileri ortaya koyabilir:

Yeni fikirlere daha açık oluyoruz;

Durumumuzu çözmek için tembellik gösteriyorsak, artık harekete geçmeliyiz. Durumumuzu yeni fikirlerle ve enerjiyle değerlendirerek, miskin halimizden kurtuluyoruz;

Yeni, kullanılacak ve gelişilecek bilgiyle, yeni bir gayrete başlıyoruz;

Kılıçların Uşağı ’m, Mücadele için çekmekse:

Başkaların tutucu fikirlerinin, bizim hevesimizi kesmesini engellememiz gerek;
Yeni gerçekler elimizin altında olunca, onlara uymaya çalışmalıyız. Greer’in dediği gibi “Bulutlu düşünceleri kesin”;
Beklenmeyen veya daha önce ihmal edilen yerlerden veya kaynaktan, yeni bilgi araştırmaya çekinmeyin;
En iyi şey, daha gelmedi. Yeni yön almaya hazır olun;

Mobil uyumlu tarot falı için: Tarot - Fal Bak | Fal Bak |

16 Comments

 1. Murat says:

  Adalet istiyorum.

 2. zekiye öksüz says:

  geleceğimi öğrenmek istiyorum

 3. selcan says:

  Furkan geri dónecekmi

 4. melis says:

  ev durumu

 5. özdenay says:

  sonumuz ne olacak

 6. fadola says:

  ne olacak?

 7. cuneyt says:

  kariyer ve zenginlik istiyorum

 8. heyran says:

  sevdrmiiyim adam meni sevi

 9. esra says:

  sevgilim beni kerçekden seviyormu?

 10. cns says:

  napıom ben ya

 11. MUTLU says:

  onun hayatı bensız ne olacak

 12. sevinç says:

  sonuç?

 13. sabet says:

  gelecekte refah ve bolluk içinde olacak mıyım?

 14. Dilber says:

  Sevdiğim bey bana karşı neler hissediyor, evlenecek miyiz?

Bir Cevap Yazın