Tarot Falı “3 Kartlı Geniş Yorum” | Tarot Falı Bak

Tarot Falı “3 Kartlı Geniş Yorum”

Fal Niyetinizi En Alttaki Yorum Alanından Yazıp Sonra Falınıza Bakınız

twitle paylaş beğen li pinle öner

Günün Tarot Falı Kartı

Birtakım inançlarımızı biraraya getirdik ve denemek için ileriye atılıyoruz. Enerjimizle en yükseklere ve yeni bilinmeyenlere heyecanla ilerliyoruz ama tam herşeyin iyi ilerlediğini düşündüğümüz sırada, herşey değişebilir.
Belki de konumuz üzerine, istediğimiz kadar dikkatli düşünmüyoruz. Fiziki engellerden veya kafamızın karışık olmasından dolayı, kontrolün elimizden çıktığını görüyoruz ve gittiğimiz yönü anlayabilmek için, ipleri sıkıca kavrıyoruz. Bu kart, bazen isteklerimizi gerçekleştirmek istediğimizde, arzularımızın bize engel olabileceği ve kendimize olan saygımızı sarsabileceği konusunda bizi uyarıyor. Dikkatle ve özenle ilerlemeliyiz.

Ama bu arada bu tarot kartı, içimizden geldiği gibi, ihtiyarı bir şekilde davranmamız gerektiğini de söylüyor. Mutlaka, yaptığımız hareketin sonucunu ödüllendireceğiz veya memnun kalacağız. İşin hilesi, Asa Şövalyesi olarak doğru zamanda ne yaptığımızı bilmek veya işler yolunda gitmediğinde, yeterince özgüvene sahip olarak, atın üstüne atlayıp oradan kaçmayı bilmektir. Bu yüzden kartın ana teması bize, ümit va ad eden koşullarm coşkusu altında, kendimiz hakkında yeni şeyler öğrenebileceğimizi söylüyor.

Rider Waite’in Tarot falı Şövalyesi, atını kullanırken ortaya koyduğu hayvani enerjiden şaşkın. Elinde Asalarını tutmasına rağmen, fiziksel olarak kendini korumak için bir zırh giymiş. Oldukça düz olan bir alan üstünde ve sakin bir gökyüzünün altında, harekete geçmeden önce, üzerindeki aşın ateşli enerjiyi, kontrol etmeyi öğrenmesi gerekiyor.

Elinde parlayan Asalannı tutan ve altın zırhı içinde ihtişamlı görünen, Robin Wood’un Şövalyesi, atını öyle bir enerji ile kullanıyor ki atın yelesi ve kuyruğu, alev almış. Kesin olan birşey var, O mücadeleci ve kuvvetli bir Şövalye. Wood, onu “Neşeli, istekli, harika ve kuvvetli” olarak tanımlıyor. Başlığının, aslan kafası şeklinde olması; ateşli enerjisinin, daha yüksek (Şakralara) enerji bölümüne, ulaştığını ve onu ehlileştirilmeye hazır olduğunu belirtiyor. Zırhı hafif olmasına rağmen, o yenilemez. Zırhının göğsünde olan madalyon, kalp bölümünün korunduğunu gösteriyor.
Şövalye, parlak renkte olan eyer battaniyesi üzerine oturuyor. Bu, seksüel enerjisinin harekette olduğunu gösteriyor. Bütün enerji odakla nnın, O’ mm kendisini anlaması için gelen bilgilere ve teşviklere açık olduğunu gösteriyor. Bütün şakralar “Git” diyor. Kapalı değil ama ayağı da iyi basmış değil, enerjisini kontrol etme yetenekleri, daha gelişmemiş.

Asaların Şövalyesi’ni Durum için çekmek, aşağıdakileri ortaya koyabilir;

Tez canlılığımızla, sonuçları düşünmeden, .bulunduğumuz koşulun, gidişatını değiştirmemiz mümkündür;

Başkalarının, bizim bulunduğumuz durumu değiştirmesi için sadece enerjimiz yeterli olabilir.

Esas amaçlarımızın ne olduğunu gözden kaçırdık ve üzerine düşünüp, hala iyi olup olmayacağını değerlendirmeliyiz.

Asa Şövalye’sini Mücâdele için çekmekse:

Kendimizle, o kadar iftihar etmemeliyiz;

Şu andaki hevesimiz^ başkalarını düşünmemizi engeleyerek, enerjimizi tüketiyor. Kendimize, herşeyi sandığımız kadar iyi bilmediğimizi hatırlatmalıyız;

Şu anda, bir amaç için ihtiyacımız olan dayanıklılık ve cesarete sahibiz. Başladığımız işe, devam etmenin tam zamanıdır;

Mobil uyumlu tarot falı için: Tarot - Fal Bak | Fal Bak |

13 Comments

 1. sehane says:

  gelecek heyatimda olani iyi ve kotu anlar yenilikler sevgi heyati ixtisasi birsozle heyatim nece olacaq

 2. yigit says:

  arkadaşlarım ve ev hayatım ve maddi konular ile ilgili bir soru sordum: olaylar nasıl ilerleyecek?

  arkadaşlarım-ev hayatı-maddi işler; üçü ile ilgili durumlar iç içe geçmiş halde olduğu için soruyu bu şekilde sordum.

 3. nilay says:

  ilyasla evlenmekk

 4. derya says:

  Ariz duzelcek mi trkrar bana doncek mi

 5. derya says:

  Aramiz duzelcek mi

 6. Leyla says:

  Beni nasil bir hayat bekliyor? Nisanlimla evlene bilecekmiyim? Mutlu olacakmiyim

 7. derya yelkenci says:

  gelecek ne gözüküyor.ufukta bebek var

 8. buğlem says:

  ilişkimizde sonumuz ne olacak?

 9. eda says:

  fena değil!

Bir Cevap Yazın