Tarot Falı “1 Kartlı Geniş Yorum” | Tarot Falı Bak

Tarot Falı “1 Kartlı Geniş Yorum”

Fal Niyetinizi En Alttaki Yorum Alanından Yazıp Sonra Falınıza Bakınız

twitle paylaş beğen li pinle öner

Günün Tarot Falı Kartı

Çok şükür, tarot şövalyenin enerjisi biraz dindi. Kraliçeyi çekmek, bizim daha kontrollü ve daha ileri görüşlü olduğumuzu ve bir düzeye u laştığımızı simgeliyor.

Akli olgunluğu temsil eden sarı bir elbise giyen Rider Waite’in Tarot falı Kraliçesi, gri renkli bilge koltuğuna rahatça oturmuş, dikkatini nereye çevirmesi gerektiğini düşünüyor, Asaların Kraliçesi, altın bir taç girmiş ve sağ elinde otorite Asalarım tutuyor. Sol elinde, yeni yaşamının ve yaratıcılığının sembolü olan günebakan çiçeğini tutuyor. Bu, tahtının üzerinde de bulunan bir sembol. Ayçiçekleri, onun solar (Yüksek) enerji ile bağlantıda olduğunu gösteriyor. Ayrıca, arkasındaki panelde ve tahtında bulunan aslan resimleri, erkeksi gücün sembolüdür. Bu yüzden, Kraliçe’nin karmaşık bir yapısı olduğu anlaşılıyor ve onunla olan ilişkimizin çok karışık olabileceği anlaşılıyor.

Yakasında, kırmızı bir aslan iğnesi var. Kesin olan bir şey var, O güç sahibi bir kraliçe, hem kendi duyguları ile hem de başkalarının duyguları ile bağlantıda olan bir kişi. O’nun görevi, bizi eğitmek ve yetiştirmek. Bununla birlikte duruşu bize, O’na yaklaşmadan önce, hazırlıklı olmamız gerektiğini gösteriyor. Elbisenin yakasındaki siyah beyaz desenden, delilere karşı tahammüllsüz olduğu anlaşılıyor. Bu, öğrencilerinin hem iyi hem de kötü yönlerini, merhametle ama ayrıca sertçe idare ettiğini gösteriyor. Ayak ucundaki karakedi, başkalarının duygularını hemen ve doğru bir şekilde, kavradığını gösteriyor. Ayrıca, beyin gücünü kontrol edebilmesini de sağlıyor. Bu da O’nun, olağandışı ve mucizevi yönünü ispatlıyor. O’nun eğitiminden ve bakımından geçmemiş olanlar, O’nu sabırsız ve pervasız bir şahıs olarak görüyorlardır.

Robin Wood’un ateşli kraliçesi, parıldayan Asalarını tutuyor, ve ihtişamlı bir şekilde günebakanların içinde duruyor. Elbisenin eteğinde, günebakan sembolleri var. Jungian psikolojisine göre günebakan lar, içimizdeki ruhu temsil ediyor.
Her ne kadar, Kraliyet Aslanı göğsünün üstüne konmuş olsa bile bu kraliçe, kesinlikle RiderWaite’in kraliçesinden daha kadınsı ve merhametli görünen bir Asa Kraliçesi’dir. Bakışları, ondan ilham isteyenlere güven ve sevgi yansıtıyor. RiderWaite’in sihirbaz kartı ile aynı pozisyonda duruyor. O, ulu ve yüce ilham için, yerin altında bir kaynaktır. Belkide çöldeki günebakanları canlandıran, O’nun ilhamıdır. Elbisesinin ve elinin oluşturduğu gölge, gri kedisine rahatlık veriyor. Kedi, ateşli doğasının evcilleştirilmiş yanını temsil ediyor. Gerçekten, iç doğasını ve aklını bütünleştirebiliyor. Asaların Kraliçesi, gerçekten kartın ana teması olan, ruhani bütünlüğün mükemmel bir yansıması.

Asaların Kraliçesi, sezgi ve iç kuvvet ile kendimize ve başkalarına yaptığımız iyiliklerin, simgesidir. Problemlerimizi, mantık yolu ile çözmenin sorumluluğunu hatırlatıyor.

Asaların Kraliçesi’ni Durum için çekmek, aşağıdakileri ortaya koyabilir:

Bulunduğumuz durum, bize yeni yaratıcı fikirler ve ilham verecek olan bir akıl hocası ile karşılaşmamızı sağlayacaktır;

Bulunduğumuz koşulda anlaşma yoluna gidilmezse, başka biri, büyük bir olasılıkla, inatçı ve yıkıcı bir şekilde davranabilir;

Başkalarının fikirlerini değerlendirerek ve neleri göze aldığımızı düşünerek, herkes için en iyi olanı yapmalıyız;

Asaların Kraliçe’sini Mücadele için çekmekse:

Fikirlerimizi hareket geçirebilmek için, kendimize olan güvenimizi ve başarma yeteneğimizi ifade edebilmeliyiz;

Kendimizi keşfetmeye başlıyoruz;

Ateşli ve medeni kişiliğimizin bizi, yaratıcı düzeylere çıkaracağını görmeliyiz;

Mobil uyumlu tarot falı için: Tarot - Fal Bak | Fal Bak |

21 Comments

 1. ayten says:

  aile kuracagim kiwi nasil olucak

 2. aynur says:

  ask hayatim nasil olacaq

 3. nagehan says:

  mustafayla ne olucak

 4. semra says:

  mustafa ile semra bi ilişki yaşayacakmı

 5. şenay says:

  gelecekteki iş hayatıyla ilgili yorum

 6. zeliha says:

  kemalle evlenecemmi

 7. derya says:

  Aramiz duzelcek

 8. seda says:

  10 gün içinde para gelicekmı

 9. yaren says:

  dileğim kabul olacak mı?

 10. Melahat says:

  Oğlum ışıklar askeri lisesinde okusun

 11. dilber says:

  iyi bi kariyerim olacak mi?

 12. Saadet says:

  Evimi satabilecek miyim?

 13. pınar says:

  Allahım lütfen çok mutlu olayım sağlık mutluluk huzur aşk :)

 14. Angel says:

  Her şey nasıl olacak

 15. tttt says:

  borç ödenecek mi

 16. Buse says:

  Uzun süre zaman geçireceğim bir sevgili bulabilecek miyim

 17. Şifa says:

  Büyü yapan kadın kim? İsmi Z ile başlıyormu? İş arkadaşımmı?

 18. bitik says:

  Çok kötü durumdayim kendimi böyle avutmaya bir yerden işaret gelmesine güveniyorum arkadaşlar benden size tavsiye sevmeyi

 19. Müge says:

  Eski sevgilimle barışacak mıyız

 20. Ozo says:

  Polis olacak miyim

 21. Lutfiye says:

  Esim benden ozur dileyip evine donmek isteyecek mi

Bir Cevap Yazın